karaoke

Zapraszamy do udziału w I Gminnym Konkursie Karaoke, który odbędzie się w niedzielę, 19 listopada o godz. 16.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury. Konkurs połączony będzie z występem uczestników zajęć wokalnych dla dorosłych, prowadzonych w GOK od września. Do udziału w karaoke może zgłosić się każdy mieszkaniec gminy. Spośród wszystkich osób zgłoszonych wylosowanych zostanie 10 osób, które będą mogły wykonać 1 z 10 utworów. Zaliczenie zadania (tj. wykonanie piosenki w całości) będzie równoznaczne z wygraną w konkursie. Nagrodami jest 10 kart upominkowych do wykorzystania w sieci Empik.

Wykonywać będziemy następujące utwory (po kliknięciu w tytuł można zapoznać się z podkładem muzycznym do każdej piosenki):
1. Wojenko, wojenko
2. Oka (Szumi dokoła las)
3. Serce w plecaku (Z młodej piersi)
4. Przybyli ułani
5. Rozkwitały pąki białych róż