Gminny Ośrodek Kultury ogłasza nabory ofert na obsługę Dni Wędzonej Sielawy. W załączniku do pobrania można zapoznać się z ogłoszeniem:

- naboru ofert na obsługę artystyczną imprezy plenerowej pn. XXX Dni Wędzonej Sielawy nad jeziorem w Chrzypsku Wielkim w dniach 21-22 lipca 2018 r. - nabór do 12 lutego br.

- konkursu ofert na wyłączność w dysponowaniu przestrzenią pod urządzenia rekreacyjno-rozrywkowe oraz na obsługę gastronomiczną Dni Wędzonej Sielawy - nabór do 25 lutego br.

Podmioty zainteresowane współpracą mogą składać oferty w jednym lub w obu naborach.

Informacji udziela Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Chrzypsku Wielkim: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 693 199 246.