Koncert noworoczny Trzech tenorów
20 stycznia, godzina 18.00

W związku z organizacją w dniach 20-21 lipca br. XXXI Dni Wędzonej Sielawy, Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Chrzypsku Wielkim ogłasza nabór ofert na program (wraz z techniką sceniczną) oraz na wyłączność gastronomiczno-rozrywkową. Oferty na program przyjmowane są do 20 lutego br, a oferty na gastronomię i rozrywkę - do 25 lutego. Zakres zamówień określony został w tekstach ogłoszeń (zamieszczone poniżej). Dodatkowych informacji nt. ofert udziela Gminny Ośrodek Kultury. Zapraszamy do współpracy.

Ogłoszenie naboru ofert na obsługę artystyczną imprezy plenerowej pn. XXXI Dni Wędzonej Sielawy nad jeziorem w Chrzypsku Wielkim w dniach 20-21 lipca 2019 r.

Ogłoszenie naboru ofert na wyłączność w dysponowaniu przestrzenią pod urządzenia rekreacyjno-rozrywkowe oraz na obsługę gastronomiczną Dni Wędzonej Sielawy.wyłączność w dysponowaniu przestrzenią pod urządzenia rekreacyjno-rozrywkowe oraz na obsługę gastronomiczną Dni Wędzonej Sielawy.

Druk oferty.