malawielka
 
 
Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna realizuje projekt "Mała wielka Niepodległość". Zwracamy się do wszystkich mieszkańców gminy Chrzypsko Wielkie o pomoc w zbieraniu materiałów nt. historii naszej gminy w latach 1914-1939. Interesują nas wszelkie informacje związane z udziałem mieszkańców naszej gminy w I wojnie światowej i powstaniu wielkopolskim, działalność organizacji społecznych w okresie II RP oraz rok 1939. Przydatne będą materiały z domowych archiwów - zdjęcia, dokumenty, przekazywane z pokolenia na pokolenie informacje.
Zachęcamy do kontaktu z nami - tel. 61 29451 408., e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w siedzibie ośrodka.
Projekt "Mała wielka Niepodległość" dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”
 
 

Gminny Ośrodek Kultury Chrzypsko,  ul. Główna 22, Chrzypsko Wielkie, tel. 61 295 14 08
Wykonanie strony: Joomla :: SOLmedia.pl